Jaki Dywan kupic?

Czy zastanawiasz sie nad wyborem dywanu dla swojego dziecka? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś. Znajdziesz tutaj mini poradni, jaki dywan będzie najbardziej odpowiedni.

Dywan w kształcie piłki nożnej

dywan boisko - piłka nożna
Dywan w kształcie boiska do piłki nożnej

Piłka nożna – Dywan do pokoju dziecka

Chcemy Państwu zaprezentować dywan dla dzieci, a konkretnie dla chłopców, wielbicieli sportu. Mianowicie jest to dywan w kształcie piłki nożnej. O rozmiarach 80 x 80 cmDywan ten jest utrzymany w popularnej kolorystyce czarno-białej. Całość komponuje się w bardzo nowoczesny wzór. Takie wnętrza jak pokój dla dziecka, nabiorą z tym dywanem zupełnie nowej świeżości. Co bardzo ważne w przypadku ruchliwych dzieci, spód dywanu jest antypoślizgowy. Tego rodzaju zabezpieczenie uchroni naszego malucha przed bolesnym upadkiem.

Specyfikacja dywanu boisko – piłka nożna:

Jakość: Bardzo dobra
Rozmiar: 80×80 cm
Skład: 100% poliamid
Kolorystyka: Czarny, biały
Kształt: Okrągły
 Produkt Licencyjny:  Oryginalna metka
Pomieszczenie: pokój dziecięcy

Więcej ciekawych dywanów dla dzieci znajdziesz w dobrych sklepach z dywanami. Warto też zainteresować się takimi rozwiązaniami, jak magiczny dywan w sklepie www.aktin.pl

Dywan ten może stanowić podłogę interaktywną, czyli być pomocą dydaktyczną, pozwalającą przez gry i ruchowe zabawy rozwijać u dzieci takie cechy, jak: szybkość reakcji, spostrzegawczość, motorykę, koordynację, a także pozwala ćwiczyć pamięć. Taki dywan jest przeznaczonych do pracy z dziećmi zarówno w wieku przedszkolnym, jak i szkolnym, czy też pozwala na rehabilitację osób starszych.